Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre TEMARI

In jos 
+3
DaRk*EyE
my-friend-is-naruto
-->SaSuKe<--
7 participan?i
AutorMesaj
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeLun Dec 10, 2007 6:33 am

Aici putem purta oirce discutie despre Temari.
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
my-friend-is-naruto
Member
Member
my-friend-is-naruto


Numarul mesajelor : 310
Location : Somewhere in Land of Wind...
Data de inscriere : 11/12/2007

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 11:40 am

Temari...ii super...nu stiu ce sa spun despre ea....o admir foarte mult...si zic ca se potriveste de minune cu Shikamaru...cam atat.
Sus In jos
http://www.love-naruto.myforum.ro
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 1:32 pm

fata asta nu renunta....e puternica si e supr frumoasa si sexy...stie ce vrea si face tot posibilu sa-l aiba... ^:)^
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeJoi Dec 27, 2007 6:26 am

da e frumoasa draguta dar si super amuzanta are o freza foarte tare de arici din fata >:} dar puterea ei cred ca vine din interior
Sus In jos
xXxLoraxXx
Moderator
Moderator
xXxLoraxXx


Numarul mesajelor : 146
Location : lost in my tears
Data de inscriere : 30/11/2007

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:22 pm

la inceput temari era una dintre cele mai bune fete genin .... este dragutza si puternica....eu zic ca este cea mai amre dintre fetele din naruto ... adica ea are 18 ani ...si este si cea mai mare dintre fratii nisipului(gaara-temari-kankuro)...gaara e cel mai mic,kankuro e mijlociul si temari cea mai mare
imi place stilul ei de lupta
si imi place si felul ei dea fi ...e tare tipa:)))
Sus In jos
http://www.total-naruto.myforum.ro
[...Fl00pY...]
New
New
[...Fl00pY...]


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 20/12/2007

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeLun Ian 28, 2008 2:07 pm

e tare..si..frumoasa >:}
dar m'a ofticat cand a fost asha cruda cu tenten in lupta de la examenul chuunin...
ma rog..in rest e ok...
Sus In jos
dark_inside_like_a_demon
Student
Student
dark_inside_like_a_demon


Numarul mesajelor : 69
Location : somewhere in the dark
Data de inscriere : 26/01/2008

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 10:55 am

temari e super....puternica, interesanta si cu freza misto.....cum a mai spus cineva, freza de arici....mi-a placut cum s-a comportat cu tenten....si imi place si cum zambeste.......pe langa asta se mai potriveste foarte bine si cu shikamaru
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 1:42 pm

Temari..mhhh B-) ea este Super dragutza intradevar...si foarte puternica.. =D> Nasol..ca nu prea sa intelegea cu Gaara in priam serie..asta ma enerva pe mne...Dar orikum...a trecut peste Si mi-a placut.ff mult de ea si Shika..cand ea a ramas in Konoha..:D:D:d :x2
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
atsuko_uchiha
New
New
atsuko_uchiha


Numarul mesajelor : 28
Location : Konoha
Data de inscriere : 09/02/2010

Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:59 pm

Imi place mult Temari,o respect,uneori poate fi cam dura,dar e cool.Imi place cum se imbraca si imi place cum si-a facut parul si chiar se potriveste cu Shikamaru ::x .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere despre TEMARI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEMARI   Discutii libere despre TEMARI Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii libere despre TEMARI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii libere despre Ino
» Discutii libere despre TEN TEN
» Discutii libere despre GAI
» Discutii libere despre KANKURO
» Discutii libere despre GAARA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: NARUTO Forum - Characters :: Temari-
Mergi direct la: