Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre Ino

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 8:05 am

Aici puteti vorbi despre Ino

ino o persoan super frumoasa draguta dara in acelas timp si puternica
Sus In jos
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 2:14 pm

ino e genu de persoana care vrea totul si atunci cand nu il are se enerveaza...si se ia la cearta...mai mult isi varsa nervi cu sakura....da ca ea e sursa problemelor...na dar cateodata vede ca sakura ii vrea doar binele nu raul....
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 4:22 pm

Ino este o fata mai rasfatat care se crede mereu pe locul 1...Insa mai incolo realizeaza ca nu poate face nik...nici macar pe campul de lupta...asa ca ea considera ca este mai bne sa fie alaturi de sakura..si sa invete si ea medicina...sa fie un medical ninja
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitimeLun Dec 31, 2007 4:03 am

DA cred ca ear stya foarte bine asa dar nu uitati ca rasfatu uneori se poate transforma in ura si sa provoace violenta
Sus In jos
xXxLoraxXx
Moderator
Moderator
xXxLoraxXx


Numarul mesajelor : 146
Location : lost in my tears
Data de inscriere : 30/11/2007

Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:45 pm

numi place ino .... e rea....rautacioasa parerea mea....in loc sa se bucure si sa fie mandra ca a scoso din cochilia ei pe sakura ... ea e geloasa....nu e puternica,abia in shippuuden dar nu e indeajuns de puternica sa o bata pe sakura ,sa zicem ca e destul de inteligeta.....


e frumoasa....asta e singurul lucru caremi place la ea
Sus In jos
http://www.total-naruto.myforum.ro
atsuko_uchiha
New
New
atsuko_uchiha


Numarul mesajelor : 28
Location : Konoha
Data de inscriere : 09/02/2010

Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 2:36 pm

Eu intr-un fel seman cu Ino,adica si eu ma enervez cand nu obtin ceva si chiar imi vars nervii pe prima persoana intalnita in cale,dar nu sunt atat de rasfatata.Mie oricum imi place Ino si e amuzanta cand se cearta cu Sakura pe Sasuke mai ales in episodul ala in care se intrecea cu Sakura sa ajunga in clasa si vroia sa se aseze langa Sasuke. >.>2
Sus In jos
iulikino

iulikino


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Location : Buzau
Data de inscriere : 12/12/2010

Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 12:30 am

Ino este personajul meu favorit. Este foarte dragutza , puternica. Si o coechipiera minunata.
Ino Yamanaka-este colega de echipa cu Shikamaru si Chouji ea poseda un jutsu de control al mintii si este rivala si prietena in acelasi timp cu Sakura. pot spune ca , caracterul ei seamna putin cu , caracterul meu. Si eu sunt putin rasfatata si am enerveaza repede.
Nu mi se pare ca Ino ar fi enervanta, chiar de loc. Eu o admir foarte mult.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere despre Ino Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Ino   Discutii libere despre Ino Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii libere despre Ino
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii libere despre TEN TEN
» Discutii libere despre GAI
» Discutii libere despre TEMARI
» Discutii libere despre KANKURO
» Discutii libere despre GAARA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: NARUTO Forum - Characters :: Ino-
Mergi direct la: