Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre TEN TEN

In jos 
+4
xXxLoraxXx
DaRk*EyE
my-friend-is-naruto
-->SaSuKe<--
8 participan?i
AutorMesaj
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeLun Dec 10, 2007 6:31 am

Aici putem aborda orice tema despre Ten Ten.
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
my-friend-is-naruto
Member
Member
my-friend-is-naruto


Numarul mesajelor : 310
Location : Somewhere in Land of Wind...
Data de inscriere : 11/12/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 10:14 am

TenTen...una din cele mai puternice fete din Konoha...imi place de ea ca are parul prins in doua codite,dar fara shurikenuri si kunai ii terminata!! :>
Sus In jos
http://www.love-naruto.myforum.ro
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 1:26 pm

nus ce sa spun...e super de treaba...e f puternica si lupta pana la capat...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeJoi Dec 27, 2007 6:15 am

da e prea tare ten ten puternica luptatoare dar nu pe ultimul loc si frumoasa si iubitoare o fata de care orcine ar vrea sa aibeg cred ca o prioetena ca ea >:}
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeMier Ian 02, 2008 9:36 am

Nu cred ca daca nu are arme la ea e terminata am vazut anumite episoade in care se antrena cu Rock Lee si ea are tajutsu destul de dezvoltat Orikum este super puternica pt o fata :">
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
xXxLoraxXx
Moderator
Moderator
xXxLoraxXx


Numarul mesajelor : 146
Location : lost in my tears
Data de inscriere : 30/11/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeMier Ian 02, 2008 11:54 am

tenten este o fata dragutza


este foarte dragutza....este destul de puternica


singura chestie negativa la ea este ca daca ii sunt imobilizate...sau mai bine zis daca cutitele sau armele care le foloseste nu au nici un efect asupra dusmanului este ca si moarta ....


este o fata cumsecade dupa parerea mea....este dragutza si il place pe neji parerea mea...
Sus In jos
http://www.total-naruto.myforum.ro
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeVin Ian 04, 2008 7:57 pm

dap si eu zic la fel...Insa cred ca are si ceva din taijutsu...se mai antreneaza si cu Lee nu numai cu manuscrise...
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeVin Ian 04, 2008 8:17 pm

ten ten si neji fac un cuplu minunat...dar bizar...

si cu armele e o problema tre sa fi si in atac bun da sa nu tii niciodata defensiva salba...
invata ea....
Sus In jos
dark_inside_like_a_demon
Student
Student
dark_inside_like_a_demon


Numarul mesajelor : 69
Location : somewhere in the dark
Data de inscriere : 26/01/2008

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeSam Mar 15, 2008 10:04 am

imi plac ochii ei si parul prins in doua cocuri.....e foarte draguta si puternica....cu neji s-ar potrivi, dar nu in totalitate...mentalitatea lui neji ii face atat de diferiti....ten ten e frumoasa parerea mea, dar armele nu prea o ajuta in lupta....e ca si moarta daca ii sunt imobilizate cutilele si kunai-urile
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 1:38 pm

dap ...cam asa cv..nu poti spune ca e ff puternica....dar este destul de puternica...si destul de frumusica;;)
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
hyuuga_@ngel

hyuuga_@ngel


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 29
Location : Tg.Mures, Romania
Data de inscriere : 27/08/2008

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeMier Aug 27, 2008 9:15 am

my-friend-is-naruto a scris:
TenTen...una din cele mai puternice fete din Konoha...imi place de ea ca are parul prins in doua codite,dar fara shurikenuri si kunai ii terminata!! :>
nu poate ramane fara arme >.>2 (pt ca majoritatea shi le face prin jutsu) dar, fara chakra poate TT-TT5
Sus In jos
Ancuta_goth_princes




Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Data de inscriere : 03/09/2008

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 8:19 am

Ten Ten e chiar dragutza :> si puternica. =D> . e chiar indragostita de neji? :x
Sus In jos
atsuko_uchiha
New
New
atsuko_uchiha


Numarul mesajelor : 28
Location : Konoha
Data de inscriere : 09/02/2010

Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:39 pm

Imi place Tenten,e super draguta si desteapta,ii place de Neji,desi vad ca nu vrea sa arate asta. ^:)^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere despre TEN TEN Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre TEN TEN   Discutii libere despre TEN TEN Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii libere despre TEN TEN
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii libere despre Ino
» Discutii libere despre GAI
» Discutii libere despre TEMARI
» Discutii libere despre KANKURO
» Discutii libere despre GAARA

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: NARUTO Forum - Characters :: Ten Ten-
Mergi direct la: