Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre GAI

In jos 
+4
Dark_Screamo_Neji
DaRk*EyE
my-friend-is-naruto
-->SaSuKe<--
8 participan?i
AutorMesaj
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeLun Dec 10, 2007 6:32 am

Aici putem aborda orice tema despre Gai Sensei.
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
my-friend-is-naruto
Member
Member
my-friend-is-naruto


Numarul mesajelor : 310
Location : Somewhere in Land of Wind...
Data de inscriere : 11/12/2007

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 10:28 am

Ii super amuzant.Imi place cand se enerveaza pe Kakashi ca acesta nu il baga in seama!! =D>
Sus In jos
http://www.love-naruto.myforum.ro
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 1:31 pm

nus ce sa spun tipu asta e cam ciudat Discutii libere despre GAI 222792 ....dar cred ca e fix cum e lee... T-T1
Sus In jos
my-friend-is-naruto
Member
Member
my-friend-is-naruto


Numarul mesajelor : 310
Location : Somewhere in Land of Wind...
Data de inscriere : 11/12/2007

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 1:36 pm

DaRk*EyE a scris:
nus ce sa spun tipu asta e cam ciudat Discutii libere despre GAI 222792 ....dar cred ca e fix cum e lee... T-T1
cred ca Lee e fix ca el....asa e corect...ii super amuzant...again
Sus In jos
http://www.love-naruto.myforum.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeJoi Dec 27, 2007 6:24 am

mi se pare super gay e cel mai afemeat si cred ca ar fi tare sa aflam ca se da cu fnd de ten >:} dar am vazut ca e puternic si foarte ambitios char daca cred ca i plac mai mult cei de partea masculina >:} (scz poate am vb vulgar)
Sus In jos
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeSam Dec 29, 2007 4:36 pm

cateodata ma sperie...da asa imi place tipu...e puternic...si il ajuta pe lee sa devina ceea ce vrea el...
Sus In jos
Dark_Screamo_Neji
New
New
Dark_Screamo_Neji


Numarul mesajelor : 22
Location : LOST IN THE SHADOWS OF MY HEART
Data de inscriere : 13/12/2007

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeSam Dec 29, 2007 11:59 pm

GAY hmm nu-i stilu meu prea vesel prea nesabuit prea vanitos >:} >:}
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 6:52 am

tipu e ok dar va rog fiti atenti la comportamentu lui se poarta ca o fata nu stiu de ce nu sta mereu pe sexi jitu lui cred ca ear prinde bine stim ca poate deschide cele 9 sau 8 porti dar in afara lupti e fata (impresia mea)
Sus In jos
dark_inside_like_a_demon
Student
Student
dark_inside_like_a_demon


Numarul mesajelor : 69
Location : somewhere in the dark
Data de inscriere : 26/01/2008

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 11:34 am

in comparatoe cu alti el e foarte ciudat, dar si foarte puternic...oricum...e amuzant cand se enerveaza pe Kakashi care se preface ca nu-l aude =)) ....dar nu pot sa nu ma abtin...ce fel se poarta uneori...face un circ uneori in Shippuden...mult prea tari fazele alea....dar tot imi place rolul sau in animeu...el un idol, lee un fan ce-i copie freza =))
Sus In jos
my-friend-is-naruto
Member
Member
my-friend-is-naruto


Numarul mesajelor : 310
Location : Somewhere in Land of Wind...
Data de inscriere : 11/12/2007

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeMar Feb 05, 2008 11:51 am

faza aia o fost tare cand team Gai o plecat dupa sigiliile alea sau ce or fi din Shippuuden ca sa poate deschide pestera si asa o facut Gai....(ca sa puna mana Lee,Tenten si Neji peste a lui).... ca motorul....daca intelegeti =)) =)) =)) =))
Sus In jos
http://www.love-naruto.myforum.ro
Hatake Kimei
New
New
Hatake Kimei


Numarul mesajelor : 22
Varsta : 31
Location : UNDE NIMENI NU AJUNGE , DECAT IMAGINATZIA
Data de inscriere : 18/05/2008

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeDum Mai 18, 2008 11:35 am

dupa cum s-a mai zis si in-naintea mea a fost sooper tare faza cu ''hip-hip-ura-team gay '' =)) =)) =)) =)) :O :O si oricum eu sunt fan inrait kakashi >:} deci nu vreau sa zic tot ce am de zis... Discutii libere despre GAI 222792
Sus In jos
http://www.stfy-tiger-white.hi5.com
Anna

Anna


Numarul mesajelor : 3
Location : In the sky
Data de inscriere : 04/05/2009

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 10:32 am

poi ce sa zic despre gai sensei ca este foarte amuzant tipul si ca si mie mi-a placut partea cu ''hip-hip-ura-team gay” dar si cea atunci cand gai ........l-a dus pe kakashi in spate pentru a nu ramane in urma =)) =))(sper ca stiti la ce ma refer daca a-ti vazut episodul cand team7 si a lui gai pleaca din satul nisip)
Sus In jos
atsuko_uchiha
New
New
atsuko_uchiha


Numarul mesajelor : 28
Location : Konoha
Data de inscriere : 09/02/2010

Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:52 pm

Gai e un tip tare amuzant,mai ales cand e cu Kakashi =)) .El este modelul lui Lee si fara el,Lee nu ar fi ajuns unde este acum,deabia astept sa ma uit la Naruto Shippunden sa vad ce se intampla,ca nu am ajuns acolo.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere despre GAI Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre GAI   Discutii libere despre GAI Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii libere despre GAI
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii libere despre Ino
» Discutii libere despre TEN TEN
» Discutii libere despre KAKASHI
» Discutii libere despre TEMARI
» Discutii libere despre KANKURO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: NARUTO Forum - Characters :: Gai Sensei-
Mergi direct la: