Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre HAKU

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeLun Dec 10, 2007 6:35 am

Aici putem discuta orice despre Haku.
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeSam Dec 29, 2007 4:49 pm

daca haku ar fi invatat sa iubeasca si pe cei din jur nu numai sa fie decat o arma si sa-l asculte pe zabuza poate nu ar fi ajuns und este...dar el daca numai pe zabuza il avea nu a stiut alceva ce sa invete.... :x desi arata ca o femeie e bun tipu...si e si fff puterinic.... :">
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 6:56 am

deci e foarte puternic/a dar am si eu o intrebare eu nu mam prins e baeat sau fata? mi se pare fata are puterea si mai ales tehnica e super tare si cui nu i a placut cusca din ceamuri prea tare credeam ca o sasi ea batae Sasuke de nu o sa stie el dar a intervenit naruto cu puterile lui T-T1 cred casi merita bataea aia Sasuke >:}
Sus In jos
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 2:13 pm

e baiat.... Discutii libere despre HAKU 222792 cred...suta la suta e baiat...
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 4:18 pm

Nu cred ca sasuke atunci merita bataia....Sa tinem cont desi era arogant era de partea binelui
Si haku da este baiat...a si zis...orikum are o putere destul de mare...pt varsta lui...ma rog in Naruto nu conteaza varsta ....


Ultima editare efectuata de catre in Sam Feb 09, 2008 12:20 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeLun Dec 31, 2007 4:01 am

DA dark ai dreptate varsta nu conteza sunt toti luptatori si nu cred eu ca e bvbaiat sau fata hai sa nil imaginam fata si dupa aia baiat cred ca ar fi caterinca >:}
Sus In jos
xXxLoraxXx
Moderator
Moderator
xXxLoraxXx


Numarul mesajelor : 146
Location : lost in my tears
Data de inscriere : 30/11/2007

Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:39 pm

haku.....inafara ca am crezut ca este fata la inceput...si pot sa zic ca este destul de puternic,nu mi se pare nimic special ....

avea o inima mare si de aceea poate fi invins...


apare in doar cateva episoade....
Sus In jos
http://www.total-naruto.myforum.ro
dark_inside_like_a_demon
Student
Student
dark_inside_like_a_demon


Numarul mesajelor : 69
Location : somewhere in the dark
Data de inscriere : 26/01/2008

Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeSam Feb 09, 2008 10:30 am

cred ca sunt singura care il considera pe Haku special prin felul sau de a fi si prin jutsul sau secret...el e cel ce l-a ajutat pe naruto sa inteleaga ca viata nu are sens daca nu-ti gasesti un scop....mi s-a parut trista povestea sa...tatal vroia sa il ucidaO_O....si-a folosit instinctiv puterile si l-a ucis pe acesta, prefacand toata casa lor in...nici nu gasesc un cuvant potrivit pt felul in care arata casa....

Haku are o frumusețe fizică și o grație deosebită, mulți (incluzându-l pe Naruto) confundându-l cu o fată, dar el este baiat...chiar el o spune...Haku are un suflet bun, spre nemulțumirea lui Zabuza, care îl consideră prea milos...dar datorita acestui lucru Sasuke a ramas in viata, spre fericirea Sakurei....oricum, I like this guy
Sus In jos
atsuko_uchiha
New
New
atsuko_uchiha


Numarul mesajelor : 28
Location : Konoha
Data de inscriere : 09/02/2010

Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 2:13 pm

Din pacate e baiat,dar de ce arata ca o fata?Totusi,nu incetez sa cred ca e fata...nu stiu de ce X(
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere despre HAKU Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre HAKU   Discutii libere despre HAKU Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii libere despre HAKU
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii libere despre Ino
» Discutii libere despre TEN TEN
» Discutii libere despre GAI
» Discutii libere despre TEMARI
» Discutii libere despre KANKURO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: NARUTO Forum - Characters :: Haku-
Mergi direct la: