Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre Hinata

In jos 
+2
-->SaSuKe<--
DaRk*EyE
6 participan?i
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 8:07 am

Aici puteti vorbi despre Hinata

Hinata super frumoasa saracul naruto ce fata af facut can d a vazuto goala dar ce bine ca nu a stiut ca e ea e genu de fata care cred ca orce personaj ar vreao ibest foarte mult timida si simtita si ca totu sa fie frumos mai tine si toate sentimentele pentru ea :x :">
Sus In jos
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 2:15 pm

hinata.... :"> imi place la nebunie de ea...e genu meu....adik nu prea..da am caractere de la ea...daca ma intelegeti...imi place la nebunie de ea...e asa de sweet...si dulce....
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeDum Dec 30, 2007 4:32 pm

Dap hinata..este genul meu de fata...asa as vrea sa fie fata..potrivita pt mne...
Dar hey sa vb despre ea..
Arata destul de bne are abilitati bune...Byakugan...poate vedea punctele de chacra..;a fel ca si varul ei Neji...E foarte frumoasa in shippuuden...deci...Mie imi place :">
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeLun Dec 31, 2007 4:05 am

Da sunt din acelas clan cu Nija suint veri si cred ca puterea ei va fi mai mare va mai amintiti cand gara sa luptat cu acei oameni care vroiau sai fure moinstru din interioru lui cand naruto a fost prins supt carapacea aia ce fata a facut hinata ce draguta putea fi
Sus In jos
xXxLoraxXx
Moderator
Moderator
xXxLoraxXx


Numarul mesajelor : 146
Location : lost in my tears
Data de inscriere : 30/11/2007

Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeJoi Ian 03, 2008 12:52 pm

este personajul meu favorit dintre fete din naruto


este puternic,dar este prea timid asi ii este frica sa se lupte


ma aseaman cu ea....numai ca nu sunt chiar asa de timida....


acuma sincer vorbind si foarte serios....ea are formele cele mai dezvoltate....adpoi vine temari si TenTen in rest toate sunt place....deobicei in anime fetele sunt ''sculptate '' foarte bine...adica au forme....in naruto zici ca au niste masline =))


si ador cum face :> cand ii vorbeste lui naruto =))
Sus In jos
http://www.total-naruto.myforum.ro
dark_inside_like_a_demon
Student
Student
dark_inside_like_a_demon


Numarul mesajelor : 69
Location : somewhere in the dark
Data de inscriere : 26/01/2008

Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeSam Ian 26, 2008 1:34 pm

e asa de draguta si frumoasa Hinata....desi este puternica, timiditatea o face mai vulnerabila...e pacat de ea...manuieste bine Byakuganul ...este facuta pentru naruto... sau pentru cineva protector....este asa de cuminte si linitita..daca as fi baiat cred ca mi-ar placea o fata de felul ei
Sus In jos
alex
New
New
alex


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 31
Data de inscriere : 19/03/2008

Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 6:57 am

cred ca hinata e cea mai momoasa fata din toata seria, sper ca in final sa fie cu naruto :> :x
Sus In jos
Anna

Anna


Numarul mesajelor : 3
Location : In the sky
Data de inscriere : 04/05/2009

Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitimeLun Mai 04, 2009 10:22 am

parerea mea despre hinata este ca i cea mai draguta si frumoasa fata din naruto shippuuden :"> cel putin asa cred eu, dar partea naspa este ca-i prea timida mult prea timida, dar si asa i un personaj foarte adorat ^.^ si noi o adoram
Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere despre Hinata Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre Hinata   Discutii libere despre Hinata Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii libere despre Hinata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Discutii libere despre GAI
» Discutii libere despre Ino
» Discutii libere despre TEN TEN
» Discutii libere despre Sasori
» Discutii libere despre KAKASHI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: NARUTO Forum - Characters :: Hinata-
Mergi direct la: