Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Discutii libere despre SASUKE

In jos 
+21
sasukeU
Luiza-chan
Sasuke seal
Ancuta_goth_princes
dark-archangel
Naruto best boy
alex
loveXsasuke
Thomas
Manaka Anime Girl
Yuki4ver
dark_inside_like_a_demon
Emo
Dragon Flame Jutsu
mistik_g1rl
xXxLoraxXx
Dark_Screamo_Neji
DaRk*EyE
my-friend-is-naruto
-->SaSuKe<--
MyraGaara
25 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
DaRk*EyE
Member
Member
DaRk*EyE


Numarul mesajelor : 468
Data de inscriere : 08/12/2007

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeLun Feb 18, 2008 8:03 am

nu stiu ce sa zic...na ...sasuke...sasuke...
sasuke in sus sasuke in jos...ma cam enerveaza cateodata...si ce e faza cu sasuke emo...ce draq...
ati luato razna...

scz pt cei care nu cred asta....dar mai sunt unii...

sasuke nu prea stie ce vrea de la viata...vrea numai razbunare...bn frate te razbuni si duap ce faci...te razbuni pe copaci...ar putea....daca stau sa ma gandesc....bn asta decide el ....ce vrea de la viata... ^.^
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 6:34 am

cata dreptate ai :))))) Intradevara dupa ce il omoara ce se va intampla :-/ Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 222792 Chear sunt curios akum :)) So si pe mne ma enerveaza Uni cand zic ca sasauke e emo :))

Sau mai mi-a dat mie cineva un comm pe un Hi5 mai vechi ca sasauke e Gai ca se saruta cu sai intr-o poza :)) dar poza era fake :)))))))
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
Yuki4ver
New
New
Yuki4ver


Numarul mesajelor : 43
Varsta : 34
Location : From ... a dark place ...
Data de inscriere : 05/02/2008

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 22, 2008 8:40 am

Normal k sunt modificate pozele X( shi p mn m enerveaza
Adik imi plac anime-urile yaoi :| dar prea exagereaza uneori
Desi, ca yaoi couple imi place Sasuke cu Naruto sincer :x ::x
Am shi poze cu ei 2, unele reusite si kre se merita s l pastrez in mah pc ^_^
Asa, revenind l Sasuke .... well, he's not emo >.< he's not gay, e doar un simplu ninja, adolesncet kre a suferit in viata lui de copil si a ramas cu mici traume >.<
Aia kre zik k e emo sau gay nu sunt fani adevarati Naruto >.< parerea mea
K dak ar fi fost asa, nu ar fi fost singurul emo din serie >.<
Anyway ... Sasuke a avut necazuri in trecut, de fapt unul singur kre l-a schimbat p viata. Pai spuneti voi ce copil d 5 sau 6 ani cat a avut Sasuke atunci isi vede proprii parinti/ clan ucis de propriul frate, sange din sangele lui ?! X(
Normal k s-ar schimba ... si s-a schimbat si Sasuke .... de aia a vrut sa devina cel mai bun ninja, sa fie printre cei mai buni, sa avanseze k sa isi ucida prorpiul frate .... normal k ast ae scopul lui pt kre traieste, asta nu e un vis ci o fapta p kre o vrea reala, kre nu ii apartine viitorului ci trecutului, el ink traieste in trecut >.< nu poate trece peste acel hop chiar dak e serios si lipsit de sentimente >.<
Sus In jos
http://www.allanime.3xforum.ro
loveXsasuke
New
New
loveXsasuke


Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Data de inscriere : 01/03/2008

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 01, 2008 2:39 am

pfff..sasuke :"> ..chiar nu cred k cnv nu il palke sau k este impotriva lui..pur si simplu este superb :x :x :x
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 01, 2008 11:56 pm

Din pacate sunt si persoane anti-Sasuke...ASa ca.. (:|
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
Thomas
Moderator
Moderator
Thomas


Numarul mesajelor : 213
Varsta : 28
Data de inscriere : 26/11/2007

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mar 02, 2008 8:39 am

-->SaSuKe<-- a scris:
Din pacate sunt si persoane anti-Sasuke...ASa ca.. (:|

ca mine ^:)^
Sus In jos
http://naruto2.myforum.ro
alex
New
New
alex


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 31
Data de inscriere : 19/03/2008

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Mar 20, 2008 6:33 am

sasuke mi se pare 1 personaj interesant si parerea mea este ca e f serios ceea c imi place la el,a fost obligat de mic sa i a viata in piept si poate de acea e asa inchis in el T-T1 T-T1
Sus In jos
Naruto best boy
New
New
Naruto best boy


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 29
Location : konoha
Data de inscriere : 20/04/2008

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeDum Apr 20, 2008 7:39 am

Sincer sa fiu niciodata nu l-am placut pe sasuke pt ca e un increzut si ingamfat ...
si mai ales pt ca il uraste pe naruto..... Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 222792 ..alooo serialul se numeste NARUTO
de la 1-10 eu ias da 7 :-w
Sus In jos
dark-archangel
Admin
Admin
dark-archangel


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 30
Data de inscriere : 05/04/2008

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 10:42 am

so what dak se numeste naruto?
nuj dak stii u,insa ~ tot serialu se invarte dupa sasuke.adik misuni peste misiuni,gandaci de miros,apoi orochimaru si orochimaru.asa k sunt 2 pers principale,nu doar sasuke.intradevar nu apare in toate episoadele.insa dupa cum am zis,oata actiunea se invarte in jurul lui.... ^.^


10
Sus In jos
-->SaSuKe<--
Admin
Admin
-->SaSuKe<--


Numarul mesajelor : 1007
Varsta : 34
Location : In The Dark
Data de inscriere : 25/11/2007

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 24, 2008 1:54 am

Eu am o alta parere...Animeul este foarte complex ...cu foarte multe personaje principale in felul lor..asa ca e gandit ca fiecare om sa isi iava personajul favorit..;))~`
Sus In jos
http://www.dark-naruto.forumgratuit.ro
Ancuta_goth_princes




Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Data de inscriere : 03/09/2008

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 3:28 am

As avea o intrebare despre Sasuke "El ii cere lu Karin sa stea cu el dar o place? ^:)^ :x :x2
Sus In jos
Sasuke seal




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 22/12/2008

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: o intrebare   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeLun Dec 22, 2008 2:04 pm

care e mai puternic sasuke ala ca un monstru sau ala cand e exeact ca orocimaru adik [img][URL="http://www.narutowallpaper.biz/Sasuke/Sasuke-Uchiha/"]Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Sasuke-uchiha-small[/URL][URL="http://www.narutowallpaper.biz/Sasuke/Sasuke-Uchiha/"]Sasuke Uchiha[/URL][/img]sauDiscutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Sasuke.demon_ikara-o-kage
Sus In jos
Luiza-chan

Luiza-chan


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 28
Location : Nowhere And Everywhere
Data de inscriere : 02/05/2009

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 12:01 pm

Sasuke... In ciuda arogantei sale, imi place foarte mult acest personaj pentru ca nu se lasa calcat in picioare. Admir la el faptul ca nu se da inlaturi de la nimic si ca lupta pentru visul sau.
Sus In jos
sasukeU




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 22/06/2009

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 1:27 am

dupa cum vedeeti in nicul meu sunt fan sasuke ^:)^ ..........Sasuke il urmeaza pe orochimaru pentru a fi gata in lupta cu itachi......si cand el se transforma e un fel de naruto chiar daca el nu e Jinchuriki
Sus In jos
atsuko_uchiha
New
New
atsuko_uchiha


Numarul mesajelor : 28
Location : Konoha
Data de inscriere : 09/02/2010

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeMar Feb 09, 2010 1:05 pm

Sasuke e un tip cool si cute : :x .Pacat ca se duce la Orochimaru pentru putere si pacat ca nu o baga pe Sakura un seama T-T3 .Este foarte dur si rece datorita suferintelor prin care a trecut,dar cred ca inauntrul lui are o inima mare,insa nu vrea sa o arate pentru ca nu vrea sa para un tip seinsibil.
Sus In jos
Sedicol

Sedicol


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 18/02/2010

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 12:45 pm

parerea mea este ca sasuke este un tip prea inchis in el .
Sus In jos
Sedicol

Sedicol


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 18/02/2010

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeDum Feb 21, 2010 1:17 am

http://art2stuff.blogspot.com/search/label/Desene

desenele mele cu naruto...este unul si cu sasuke
Sus In jos
Akatsuki




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 24/07/2010

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 24, 2010 7:59 am

Vreau sa invat ceva jutsuri de ale lui chiar daca stiu o mare parte e foarte tare Sasuke!














Eternal Mangakeyou Sharingan!
Sus In jos
iulikino

iulikino


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Location : Buzau
Data de inscriere : 12/12/2010

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 12:19 am

Sasuke Uchiha-este unul din personajele principale ale seriei.In copilarie el traia impreuna cu parintii sai si fratele sau itachi.Pentru ca itachi era mai mare si mai talentat el era ignorat mai de toata lumea.In momentul in care clanul sau a fost omorat sasuke nu era acasa si cand avenit i-a gasit pe toti morti si pe itachi care i-a povestit de ce a facut aceste lucruri si ca pentru a putea ajunge la acelasi nivel ca el trebuie sa isi omoare cel mai bun prieten si sa devina un razbunator.
De aceea sasuke este atat de distant fata de cei din jurul sau.La inceput el il considera pe naruto doar un bufon insa cu trecerea timpului incepe sa il vada pe acesta ca pe un rival. In timpul examenelor chunin el se intalneste cu orochimaru care ii da acestuia un curse seal spunand ca sasuke va veni dupa el in cautarea puterii,ceea ce se va si intampla.Intre timp el invata sa isi folosesca sharinganul mai bine si invata si chidoriul insa degeaba in lupta contra lui gaara fiind depasit.Insa vazandu-l pe naruto cat de puternic a devenit incepe sa devina frustrat si il provoaca pe acesta la un duel,dar kakashi ajunge la timp pentru a-i opri.DUpa ce sasuke vede ca noua tehnica al lui naruto rasenganul este mai puternic decat chidoriul lui, sasuke se decida sa plece la orochimaruin cautare de puterea necesara sa il infranga pe fratele sau itachi.In drumul sau catre orochimaru el este oprit de naruto si provocat la o lupta memmorabila in The Valley of the end din care rezulta ca sasuke este mai puternic batandu-l pe naruto si acceptandu-l ca egalul sau dar refuzand sa il omoare nedorind sa o ia dupa cum ia spus tatal acestuia pe calea aleasa de fratele sau.Dupa aceea el se va antrena cu orochimaru dorind sa se razbune pe fratele sau chiar daca asta ar fi insemnat sfarsitul acestuia.Insa dupa ce sasuke devine destul de puternic il omoara pe orochimaru isi strange cativa shinobi foarte puternici formand team snake si pleaca sa vaneze membrii din akatsuki pana va da de fratele sau.Inainte de a ajunge la itachi el constata ca este urmarit de naruto si alti ninja din konoha si cu ajutorul lui karin reuseste sa ii evite.Primul akatuski pe care il intalneste este Deidara pe care resuste sa il infranga insa din cauza ca Deidara sa autoaruncat in aer Sasuke scapand doar cu ajutorul lui Manda.Apoi el se intalneste cu Itachi care ii spune sa se intalneasca cu acesta in konoha la locasul secret al familiei uchiha dupa care itachi dispare.
Abilitatile sale cele mai notabile sunt sharinganul, great fireball tehnique si chidori pe care il paote emite din tot corpul.
Sus In jos
iulikino

iulikino


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 28
Location : Buzau
Data de inscriere : 12/12/2010

Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitimeDum Dec 12, 2010 1:54 am

Sus In jos
Continut sponsorizat





Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii libere despre SASUKE   Discutii libere despre SASUKE - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Discutii libere despre SASUKE
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Discutii libere despre TEN TEN
» Discutii libere despre GAI
» Discutii libere despre Ino
» Discutii libere despre ROCK LEE
» Discutii libere despre NEJi

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: NARUTO Forum - Characters :: Sasuke-
Mergi direct la: