Dark Naruto Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Dark Naruto Forum

Naruto Forum
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 World of the ninja

In jos 
AutorMesaj
Flo51n
New
New
Flo51n


Numarul mesajelor : 28
Location : Nu cred ca vrei sa stii!
Data de inscriere : 05/02/2008

World of the ninja Empty
MesajSubiect: World of the ninja   World of the ninja Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 12:56 pm

Personaje:

World of the ninja BlueEyedCuteGuyBen!El este cel mai adorat baiat de la academie!Dar este si puternic!El face parte din clanul Namo

World of the ninja PurpleChildDakara!Este o fata timida, dar puternica!In cida tutoror fetelor care il place pe Ben ea il place pe Kevin.Face parte din clanul Karat a carui putere speciala este un ochi aproape lafel ca Byakuganul doar ca are in minus semnul de pe capul mebriilor clanului!


World of the ninja Anime_BoyKevin!Este un baiat hiper activ si puterinic!Dar nu stie ca Dakara il place,iar el o place pe Kris!

World of the ninja Emo_animeKris!Ea este o fata frumoasa, dar il place pe Ben si asta o impiedica putin sa dea tot ce poate!Il cam uraste pe Kevin!

World of the ninja 1124962023632xv6Jeny!Este o fata destul de frumoasa, dar si ea il place pe Ben asa ca este intr-un fel de rivalitate cu Kris.

[img:b8a6]http://psych.wisc.edu/gradstudies/gradstudents/schrager/Minitokyo.Anime.Wallpapers.Full.Metal.Alchemist[77314].jpg[/img:b8a6]Ken!Este Hokage 7 al satului ascuns in frunze!Este tanar si foarte puternic!

World of the ninja Ichigokurosakib8ae23vq5ka2Sam!Este fratele mai mare cu 12 ani de cat Ken si putea devenii Hokage pentru ca este mai puternic de cat ken, dar nu a vrut sa devina si a ramas Jounin de elita!

World of the ninja HaruZeno!Este un baiat expert in taijutsu si o place pe Jeny!

World of the ninja Dragon20ssOmar!Este unu Missing-nin urmarit de toate satele!Dar el vrea sa distruga satul ascuns in frumze!El este finantatorul Organizatiei Ookawa


Episodul I va fii mai tarziu!
Sus In jos
http://www.tutoriale-photo.myforum.ro
Flo51n
New
New
Flo51n


Numarul mesajelor : 28
Location : Nu cred ca vrei sa stii!
Data de inscriere : 05/02/2008

World of the ninja Empty
MesajSubiect: Re: World of the ninja   World of the ninja Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 12:57 pm

Episodul I-Cu o zii inaintea examenului!

Cu o zii inaintea examenului genin!
Iruka:Sunteti pregatiti de examenul de maine?
Kevin:Da de sigur Iruga Sensei!Cum sa nu!Sunt pregatit sunt....
Iruka:Gata Kevin!
Ben:In gand:Ce idiot!
Iruka:Testul final va fi pe un jutsu pe care il puteti practica cel mai bine!
Zeno:Putem folosii si tehnici Taijutsu?
Iruka:Pai...da!Cred ca da!
Zeno:Perfect!Atunci sigur voi trece!
Iruka:Bine!Acum puteti pleca!

Dupa ore!
Dakara:Hei!Kevin!
Kevin:Da?O..Dakara!Tu erai!Ce vrei?
Dakara:Vruiam doar...doar..sa te intreb:ce tehnica vei folosii maine la examen?
Kevin:Pai!Cred ca Clonele Umbrei Jutsu!De ce?
Dakara:Pai...vruiam doar sa stiu!
Kevin:Bine!(Se intoarce cu spatele, dar dupa 5 secunde se intoarce inapoi la ea si zice)Dar tu ce vei tehnica vei folosii?
Dakara:Pai!Cred ca voi folosi:Tehnica mea speciala!
Kevin:Nu are un Nume?
Dakara:Ba da!Goukakyuu no jutsu-Great Fire Ball Technique
Kevin:BIne!Pa trebuie sa plec!

To be contiue!

Sper sa va placa!

P.S:Sunt incepator!
Sus In jos
http://www.tutoriale-photo.myforum.ro
 
World of the ninja
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ninja Graduation Ages
» NAruto ninja ranks

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dark Naruto Forum :: Cafeneaua Forumului :: FanFic-
Mergi direct la: